Gal Gadot

Ditëlindje: 1985

Aktor:

 1. 1. CNN Heroes (2007), Seriale
  ...
  Diana / Self (archive footage)
 2. ...
  Gisele
 3. ...
  Naomi
 4. ...
  Natanya
 5. ...
  Gisele
 6. ...
  Gisele
 7. ...
  Mirit Ben Hatush
 8. ...
  Gisele (scenes deleted)
 9. ...
  Diana Prince / Wonder Woman
 10. ...
  Jill Pope
 11. 11. Kodi 999 (2016), Film
  ...
  Elena Vlaslov
 12. ...
  Natalie Jones
 13. ...
  Diana
 14. ...
  Wonder Woman / Diana Prince
 15. ...
  Self
 16. ...
  Diana Prince
 17. ...
  Wonder Woman / Diana Prince
 18. ...
  The Bishop
 19. ...
  Diana / Self (archive footage)
 20. ...
  Linnet Ridgeway

Regjisori:

Zeri:

 1. ...
  Shank

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.