María Salgueiro

actor

Ditëlindje: 1967

Aktor:

 1. ...
  Teresa
 2. 2. Vis a vis (2015), Seriale
  ...
  Encarna
 3. ...
  Rosa Leal

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.