Gisella Marengo

actor

Aktor:

 1. 1. Mary (2005), Film
  ...
  Nurse Nicu
 2. ...
  Poliziotta
 3. ...
  Rosa
 4. ...
  Margherita
 5. ...
  Professoressa
 6. 6. Doc West (2009), Film
  ...
  Dana Mitchell
 7. ...
  Dana
 8. ...
  Elvirina Badkian
 9. ...
  News Reporter #2
 10. ...
  Mom #1
 11. ...
  Luggage Shop Saleswoman

Regjisori:

 1. ...
  co-producer
 2. 2. Përulja (2014), Film
  ...
  co-producer
 3. ...
  co-producer
 4. 5. 211 (2018), Film
  ...
  co-producer
 5. ...
  co-producer
 6. ...
  co-producer
 7. ...
  co-producer
 8. ...
  co-executive producer / co-producer
 9. ...
  co-producer

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.