Tricia Brock

actor

Regjia:

 1. 2. 30 Rock (2006), Seriale
 2. 3. Tračerica (2007), Seriale
 3. 4. Breaking Bad (2008), Seriale
 4. 7. Grupi (2009), Seriale
 5. 11. Ubojstvo (2011), Seriale
 6. 14. Djevojke (2012), Seriale
 7. 15. Ray Donovan (2013), Seriale
 8. 16. Salem (2014), Seriale
 9. 18. Mlađa (2015), Seriale
 10. 19. Bez obveza (2015), Seriale
 11. 20. Blindspot (2015), Seriale
 12. 22. Mr. Robot (2015), Seriale
 13. 23. Bull (2016), Seriale
 14. 24. Kandže (2017), Seriale
 15. 26. NOS4A2 (2019), Seriale

Skenaristi:

 1. 1. DUE EAST (2002), Film

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.