Dan Wechsler

actor

Regjisori:

 1. ...
  associate producer
 2. ...
  associate producer
 3. 4. Foxtrot (2017), Film
  ...
  associate producer
 4. ...
  co-producer
 5. ...
  co-producer
 6. ...
  co-producer
 7. 8. Bija ime (2018), Film
  ...
  co-producer
 8. ...
  associate producer
 9. 10. Our Time (2018), Film
  ...
  associate producer
 10. 11. Agjentja (2019), Film
  ...
  co-producer
 11. ...
  co-producer
 12. ...
  associate producer
 13. ...
  co-producer
 14. 15. Monos (2019), Film
  ...
  associate producer
 15. 16. Verdict (2019), Film
  ...
  associate producer
 16. 17. Echo (2019), Film
  ...
  co-producer
 17. ...
  associate producer
 18. 19. Pari (2020), Film
  ...
  co-producer
 19. ...
  executive producer
 20. ...
  associate producer
 21. ...
  co-producer
 22. 23. Rimini (2022), Film
  ...
  executive producer

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.