Vivian Bonnell

actor

Ditëlindje: 1924

Vdiq: 2003

Aktor:

 1. ...
  Loretta
 2. 2. Ledbeli (1976), Film
  ...
  Old Lady
 3. 3. Teachers (1984), Film
  ...
  Nurse
 4. ...
  Mrs. Green
 5. 5. Shpirti (1990), Film
  ...
  Ortisha
 6. ...
  Mavis
 7. ...
  Norah

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.