Skenaristi:

 1. ...
  (executive story editor)
 2. ...
  (screenplay)
 3. ...
  (screenplay by)
 4. 7. The Moodys (2019), seriale
  ...
  (created for American television by)
 5. ...
  (based on characters by)
 6. 9. Parkuesi (2022), Film
  ...
  (screenplay by)
 7. 10. Animal Control (2023), seriale
  ...
  (created by)

Regjisori:

Regjia:

 1. 1. The Moodys (2019), seriale

Krijuesi:

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.