Igor Stoimenov

actor

Regjia:

 1. 3. Robna kuća (2009), Seriale
 2. 4. Bijelo dugme (2010), Seriale
 3. 6. Besa (2018), Seriale

Skenaristi:

 1. 3. Bijelo dugme (2010), Seriale
 2. 4. Besa (2018), Seriale
  ...
  (creator)

Regjisori:

 1. 2. Bijelo dugme (2010), Seriale
 2. 3. Jednaki (2014), Film

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.