Ted Billings

actor

Vendi: United Kingdom

Gjinia: M

Ditëlindje: 1880-04-07

Vdiq: 1947-07-05

Aktor:

 1. 1. Disraeli (1929), Film
  ...
  Man in Hyde Park Audience
 2. ...
  Villager
 3. ...
  Villager Playing Darts
 4. ...
  Ludwig
 5. ...
  Man on Sidewalk
 6. ...
  Bit Part
 7. ...
  Pub Customer
 8. ...
  VIllager
 9. ...
  Barfly
 10. ...
  Basement Dive Bartender
 11. ...
  Miner
 12. ...
  Townsman
 13. 13. Jane Eyre (1943), Film
  ...
  Townsman
 14. ...
  Villager in Pub
 15. ...
  Pub Patron
 16. ...
  Vendor
 17. ...
  Newsboy
 18. ...
  Pub Patron
 19. ...
  Huckster

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.