Mikhail Efremov

actor

Ditëlindje: 1963

Aktor:

 1. ...
  Ober-lieutenant Zhgut
 2. ...
  Captain
 3. ...
  Banker
 4. ...
  Demobee
 5. 5. Piranha (2006), Film
  ...
  Dorokhov
 6. ...
  Nachalnik tyurmy
 7. 7. Artistka (2007), Film
  ...
  Gusyatnikov
 8. ...
  Father Innokentiy
 9. 9. 12 (2007), Film
 10. ...
  Alkogolik
 11. ...
  Bogatyr
 12. ...
  Omelchenko
 13. ...
  Trudovik dyadya Misha
 14. ...
  Leonid Azadovsky
 15. 15. Jungle (2012), Film
 16. 16. Soulless (2012), Film
  ...
  Kondratov
 17. 17. The Thaw (2013), Seriale
  ...
  Fyodor Krivitskiy
 18. ...
  Russian Lawyer
 19. ...
  Zhenikh
 20. ...
  Father Innokentiy
 21. 23. Cosmoball (2020), Film
  ...
  Vasiliy, sotrudnik politsii
 22. ...
  Self - Actor (archive footage)

Zeri:

 1. ...
  Khromoi

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.