Peter Wekwerth

actor

Ditëlindje: 1949

Regjia:

  1. 2. Die Fallers (1994), Seriale

Skenaristi:

  1. 1. Die Fallers (1994), Seriale

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.