Jafar Panahi

actor

Ditëlindje: 1960

Aktor:

 1. ...
  Dastyar
 2. ...
  Himself
 3. ...
  Himself
 4. ...
  Jafar Panahi
 5. ...
  Jafar Panahi
 6. 6. Nasrin (2020), Film
  ...
  Self
 7. ...
  Self
 8. 9. No Bears (2022), Film

Regjia:

 1. 5. Offside (2006), Film
 2. 10. I Fshehur (2020), Film
 3. 12. No Bears (2022), Film

Skenaristi:

 1. ...
  (idea)
 2. 3. Offside (2006), Film
 3. ...
  (writer)
 4. 8. No Bears (2022), Film

Regjisori:

 1. 3. Offside (2006), Film
 2. ...
  producer (uncredited)
 3. 7. No Bears (2022), Film

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.