Stanley Tong

actor

Ditëlindje: 1960

Aktor:

 1. 1. Vangard (2020), Film

Regjia:

 1. 5. Martial Law (1998), Seriale
 2. 7. Miti (2005), Film
 3. 9. Vangard (2020), Film

Skenaristi:

 1. 3. Miti (2005), Film
  ...
  (screenplay)
 2. 6. Vangard (2020), Film
  ...
  (screenplay by)

Regjisori:

 1. ...
  co-producer (uncredited)
 2. ...
  supervising producer
 3. ...
  co-producer
 4. ...
  co-producer
 5. 5. Vangard (2020), Film
  ...
  executive producer / producer

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.