Harry Sinclair

actor

Vendi: New Zealand

Gjinia: M

Ditëlindje: 1959-01-01

Biografi
From Wikipedia, the free encyclopedia. Harry Sinclair is a film director, writer, and actor. In his early career he was an actor and member of The Front Lawn, a musical theater duo. He went on to write and direct several short films, a TV series and three feature films. Description above from the Wikipedia article Harry Sinclair , licensed under CC-BY-SA,full list of contributors on Wikipedia.

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.