Jack Schaefer

actor

Ditëlindje: 1907

Vdiq: 1991

Skenaristi:

  1. ...
    (based upon the novel by)
  2. ...
    (novel)

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.