Florence Paterson

actor

Ditëlindje: 1927

Vdiq: 1995

Aktor:

 1. 1. DEFCON-4 (1985), Film
  ...
  Mrs. Boyd
 2. ...
  Molly Baird
 3. ...
  Justina Titus
 4. ...
  Great Grandma Mimi
 5. ...
  Hannah

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.