David Nutter

Ditëlindje: 1960

Regjia:

 1. 1. The X Files (1993), Seriale
 2. 2. E.R. (1994), Seriale
 3. 4. The Sopranos (1999), Seriale
 4. 5. Smallville (2001), Seriale
 5. 8. Nip/Tuck (2003), Seriale
 6. 9. Supernatural (2005), Seriale
 7. 10. Mentalisti (2008), Seriale
 8. 12. Chase (2010), Seriale
 9. 13. The Pacific (2010), Seriale
 10. 15. Shameless US (2011), Seriale
 11. 16. Homeland (2011), Seriale
 12. 17. The Flash (2014), Seriale
 13. 18. Containment (2016), Seriale
 14. 19. Deception (2018), Seriale

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.