Chieko Nakakita

actor

Ditëlindje: 1926

Vdiq: 2005

Aktor:

 1. ...
  Student worker
 2. ...
  Lady
 3. ...
  Masako
 4. ...
  Miyo
 5. ...
  Takiko Nakada
 6. 6. Sôshun (1956), Film
  ...
  Sakae Tominaga

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.