LAJME Faqja 512

Zaida e ‘BB-8’, nëna e 15-vjeçarit të dhunuar: Do të jem luftarake deri…

• e diel, 31 maj 2020 9:57 e pasdites

Të ftuar në “E Diell” ishin disa nga banorët e ‘Big Brother Albania’ në vite. Zaida Çobo, banore e ‘Big Brother Albania 8’, është njëkohësisht dhe mamaja e 15-vjeçarit që u dhunua barbarisht nga policia, pranë Parkut të Liqenit në Tiranë. Në studio ajo foli për të birin, jo për temën e dhunimit, por për […]

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.