VIP Serial

Emri
VIP Serial
Grup
Russian Television
Logo
VIP Serial
Vendi
Rusi
Rreth nesh
Dedicated to the very best TV series from around the globe, ViP Serial interlaces the intricacies of plotlines, intrigues, vivid historical events, detectives, thrillers and fantasy all in one place. There is a TV series for everyone! The channel is available 24/7 in HD and 5.1 surround sound.

Kosovë

Kanali nuk ekziston ne ndonje rrjet kabllor apo satelit.

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.