VIP Comedy

Emri
VIP Comedy
Grup
Russian Television
Logo
VIP Comedy
Vendi
Rusi
Rreth nesh
ViP Comedy is our brashest channel. It’s loud, hilarious and can never be accused of taking itself too seriously. It’s crammed with comedy actors, clowns and even the odd romantic fool.

Kosovë

Kanali nuk ekziston ne ndonje rrjet kabllor apo satelit.

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.