TV Koha

Emri
Televizioni Koha
Grup
Makedonska televizija
Logo
TV Koha
Email
info@tvkoha.tv
Qyteti
1200 Tetovë
Vendi
Maqedoni
U gjet
1993
Rreth nesh
Televizijski program uglavnom sadrži informativne emisije, dokumentarne emisije, program za djecu i mladež, sapunice, filmove, sport i ostalo.

Kosovë

Kanali nuk ekziston ne ndonje rrjet kabllor apo satelit.

Maqedoni

  • * Терестријална тел.
  • A1 Makedonija
  • MaxTV MK
  • Multimedia Network

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.