Sky Net

Emri
Sky Net
Grup
Makedonska televizija
Logo
Sky Net
Qyteti
1000 Skopje
Vendi
Maqedoni

Kosovë

Kanali nuk ekziston ne ndonje rrjet kabllor apo satelit.

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.