Kanal5

Emri
Канал 5
Grup
Makedonska televizija
Logo
Kanal5
Vendi
Maqedoni

Kosovë

Kanali nuk ekziston ne ndonje rrjet kabllor apo satelit.

Slloveni

 • Elstik

Mal i Zi

 • Mtel CG

Maqedoni

 • * Терестријална тел.
 • A1 Makedonija
 • Inel
 • Infel
 • IP Systems
 • Kabelnet
 • MaxTV MK
 • Multimedia Network
 • Neotel
 • Telekabel MK
 • TotalTV MK

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.