FILMA Faqja 1

 • Ndihmes vampiri

  e diel

  22.5.22

  18:35

  Ndihmes vampiri

  Cirque du Freak: The Vampire's Assistant (2009)

  Adoleshenti, Deren Shen, njeh nje burre te mistershem ne nje shfaqje qe rezulton te jete vampir. Pas nje sere ndodhish, Dereni duhet ta braktise jeten e tij normale dhe te niset per udhetim me "Cirque Du Freak" dhe te...

 • Legend

  e diel

  22.5.22

  20:00

  Legend

  Legend (1985)

  A demon who seeks to create eternal night by destroying the last of the unicorns and marrying a fairy Princess is opposed by the forest boy Jack (Tom Cruise) and his elven allies in this magical fantasy. Two different...

 • I vetëm në shtëpi 2: i humbur në nju-jork

  e diel

  22.5.22

  20:55

  I vetëm në shtëpi 2: i humbur në nju-jork

  Home Alone 2: Lost in New York (1992)

  Një vit pasi mbeti i vetëm në shtëpi dhe iu desh të përballej me dy hajdutë, Kevini e gjen veten rastësisht në Nju Jork dhe të njëjtët kriminelë i vihen sërish nga pas.

 • Batman Forever

  e diel

  22.5.22

  22:25

  Batman Forever

  Batman Forever (1995)

  Batman duhet të luftojë me ish-avokatin e rrethit Harvey Dent

 • Alienët kundër Predatoreve

  e diel

  22.5.22

  23:48

  Alienët kundër Predatoreve

  AVP: Alien vs. Predator (2004)

  Një gurp shkencëtarësh dhe arkeologjistësh niset të zbulojë se çfarë fshihet në piramidën e zbuluar së fundmi në Antarktidë. Atje ata nuk do të gjejnë arkivole të lashtë dhe hieroglife, por mbetjet e fosilizuara të...

 • Banda e periferisë kundër alieneve

  e hënë

  23.5.22

  01:45

  Banda e periferisë kundër alieneve

  Attack the Block (2011)

  Një grup adoleshëntësh, shohin një objekt misterioz që bie nga qielli dhe pasi eliminojnë krijesën e frikshme që del prej aty, kuptojnë se ata janë mbrojtësit e vetëm të lagjes, kundër një pushtimi alien.

 • Në kërkim të gurit të çmuar

  e hënë

  23.5.22

  03:15

  Në kërkim të gurit të çmuar

  Romancing the Stone (1984)

  M.Douglas, K.Turner. Një hartë thesari i shkon me postë një romanciereje e cila e merr me vete në Kolumbi në përpjekje për të shpëtuar motrën e marrë peng. Atje takon një gjuetar thesaresh dhe të dy do të nisin një...

 • Njeriu Merimangë 3

  e hënë

  23.5.22

  04:25

  Njeriu Merimangë 3

  Spider-Man 3 (2007)

  Tobey Maguire, Kirsten Dunst, Topher Grace. Piteri dhe Meri së shpejti ata do të martohen. Por gjërat ndryshojnë, kur nga një meteorit që bie afër Nju Jorkut, del një parazit që i ngjitet në kostum dhe për të, ky mund...

 • Harry Potter dhe Dhuratat e Vdekjes - Pjesa e Parë

  e hënë

  23.5.22

  06:00

  Harry Potter dhe Dhuratat e Vdekjes - Pjesa e Parë

  Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010)

  Ndersa Harri garon kunder kohes dhe se keqes per te shkaterruar Horkrukset, ai zbulon ekzistencen e tre objekteve me te fuqishme ne boten e magjistareve: Dhuratat e Vdekjes.

 • Hoteli i monstrave 3

  e hënë

  23.5.22

  06:00

  Hoteli i monstrave 3

  Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)

  Mavis surprizon Drakulën me një udhëtim familjar në një kroçere luksoze për përbindësha. Sapo udhëtimi nis, lind një romancë kur Drakula takon kapitenen misterioze të kroçeres, Erika. Tani është rradha e Mavis të...

 • Pa Shpresë

  e hënë

  23.5.22

  09:40

  Pa Shpresë

  Time Trap (2017)

  Një grup studentësh hyjnë në disa shpella misterioze të Teksasit për të gjetur profesorin e tyre të arkeologjisë, i cili është zhdukur në mënyrë të pashpjegueshme gjatë kërkimit të Burimit të Rinisë. Gjatë ndjekjes së...

 • Dinosaur Island

  e hënë

  23.5.22

  10:05

  Dinosaur Island

  Dinosaur Island (2014)

  The adventure begins when 13-year-old Lucas embarks on the vacation of a lifetime. When disaster strikes, Lucas finds himself stranded in a strange land littered with ghost ships and prehistoric creatures. While...

 • Qytete Letre

  e hënë

  23.5.22

  10:50

  Qytete Letre

  Paper Towns (2015)

  Bazuar në 'best-seller-in' nga John Green, autori i 'The fault in our stars'. Pasi kalon një natë të cmendur me vajzën që ka vite që ëndërron, Quentin, vihet në kërkim të saj sepse ajo zhduket pa lënë gjurmë.

 • Star Trek

  e hënë

  23.5.22

  11:10

  Star Trek

  Star Trek (2009)

  Kandidat për 4 Çmime Oskar dhe 7 çmime të tjera kinematografike. Fati i galaksisë është në duart e 2 rivalëve të betuar! Njëri është Xhejms Kirku, kriminel aventurier, dhe tjetri Spoku, i rritur në një shoqëri të...

 • Monty Python and the Holy Grail

  e hënë

  23.5.22

  11:20

  Monty Python and the Holy Grail

  Monty Python and the Holy Grail (1975)

  History is turned on its comic head when, in tenth-century England, King Arthur travels the countryside to find knights who will join him at the Round Table in Camelot. Gathering up the men is a tale in itself but...

Emri « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.