FILMA

 • Kronika e Narnias - Luani, Shtirga, dhe Garderoba

  e hënë

  17.1.22

  13:55

  Kronika e Narnias - Luani, Shtirga, dhe Garderoba

  The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005)

  Katër fëmijë të së njëjtës familje duhet të largohen nga qyteti për shkak të luftës së parë botërore. Një grua dhe një profesor i çojnë fëmijët në shtëpinë e tyre. Teksa luanin kukafshehthi, Lusi gjen një gardërobë ku...

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.