FILMA

 • Film

  e mërkurë

  25.5.22

  23:00

  Film

 • FILM ARTISTI: ABSOLON

  e mërkurë

  25.5.22

  23:36

  FILM ARTISTI: ABSOLON

 • Film Artistik

  e enjte

  26.5.22

  00:30

  Film Artistik

 • Tregime që marrin jetë

  e enjte

  26.5.22

  07:57

  Tregime që marrin jetë

  Goosebumps (2015)

  Një i ri dashurohet me mbesën e një autori librash më të shitur për momentin "Goosebumps". Ai eshte misterioz dhe i çuditshëm pasi përbindëshat e imagjinatës së autorit janë te vertete dhe padashje çlirohen nga...

 • Last Rampage

  e enjte

  26.5.22

  23:36

  Last Rampage

  Last Rampage: The Escape of Gary Tison (2017)

  The true story of the infamous prison break of Gary Tison and Randy Greenwalt from the Arizona State prison in Florence, AZ, in the summer of 1978. Gary Tison, imprisoned for murder, makes one last dash for freedom...

 • Korrieri

  e diel

  29.5.22

  05:07

  Korrieri

  Premium Rush (2012)

  Joseph Gordon-Levitt, Michael Shannon... Manhatan. Jeta e një korrieri me biçikletë, do të vihet në rrezik, pasi një polic i korruptuar është i gatshëm të bëjë gjithçka, për të shtënë në dorë porosinë e tij më të...

 • Mr:Deeds

  e hënë

  30.5.22

  05:07

  Mr:Deeds

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.