FILMA

 • Princesha e akullit

  e shtunë

  10.6.23

  10:00

  Princesha e akullit

  Ice Princess (2005)

  Nje vajze e re me pasionin per t'u bere kampione e patinazhit ne akull dhe nena e saj e shqetesuar qe e shtyn drejt studimeve. Do te ndjeke zemren dhe do te perjetoje nje enderr te madhe.

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.