FILMA

 • Vera e Xhudit

  e premte

  20.5.22

  20:22

  Vera e Xhudit

  Judy Moody and the Not Bummer Summer (2011)

  Xhudi po i kalon pushimet me teton dhe vellane e saj. Ajo organizon nje konkurs me shoqet se cila prej tyre do te kaloje veren me te bukur dhe mbreselenese. Por gjerat per Xhudin nuk shkojne ashtu sic i kishte...

 • Film Artistik

  e shtunë

  21.5.22

  00:30

  Film Artistik

 • Vera e Xhudit

  e shtunë

  21.5.22

  07:58

  Vera e Xhudit

  Judy Moody and the Not Bummer Summer (2011)

  Xhudi po i kalon pushimet me teton dhe vellane e saj. Ajo organizon nje konkurs me shoqet se cila prej tyre do te kaloje veren me te bukur dhe mbreselenese. Por gjerat per Xhudin nuk shkojne ashtu sic i kishte...

 • Film Artistik

  e shtunë

  21.5.22

  23:12

  Film Artistik

 • Film Artistik

  e diel

  22.5.22

  03:40

  Film Artistik

 • Korrieri

  e diel

  22.5.22

  05:07

  Korrieri

  Premium Rush (2012)

  Joseph Gordon-Levitt, Michael Shannon... Manhatan. Jeta e një korrieri me biçikletë, do të vihet në rrezik, pasi një polic i korruptuar është i gatshëm të bëjë gjithçka, për të shtënë në dorë porosinë e tij më të...

 • Film Artistik

  e diel

  22.5.22

  15:30

  Film Artistik

 • Film Artistik

  e hënë

  23.5.22

  00:30

  Film Artistik

 • Mr:Deeds

  e hënë

  23.5.22

  05:07

  Mr:Deeds

 • Film Artistik

  e martë

  24.5.22

  20:30

  Film Artistik

 • Film Artistik

  e mërkurë

  25.5.22

  20:30

  Film Artistik

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.