FILMA Faqja 1

 • Çipi dhe Dejli: Luftëtarët e shpëtimit

  e enjte

  28.9.23

  18:05

  Çipi dhe Dejli: Luftëtarët e shpëtimit

  Chip n Dale Rescue Rangers (2022)

  30 vjet pas filmit të tyre të fundit, çifti i famshëm i ketrushave rikthehet. Çipi dhe Dejli tashmë bëjnë jetë shumë të ndryshme, por ata bëhen përsëri bashkë, për të shpëtuar një mikun e tyre që zhduket në mënyrë...

 • Çipi dhe Dejli: Luftëtarët e shpëtimit

  e enjte

  28.9.23

  18:27

  Çipi dhe Dejli: Luftëtarët e shpëtimit

  Chip n Dale Rescue Rangers (2022)

  30 vjet pas filmit të tyre të fundit, çifti i famshëm i ketrushave rikthehet. Çipi dhe Dejli tashmë bëjnë jetë shumë të ndryshme, por ata bëhen përsëri bashkë, për të shpëtuar një mikun e tyre që zhduket në mënyrë...

 • Arved

  e enjte

  28.9.23

  18:30

  Arved

  Arved (2022)

  Jirži Arved Smihovski bio je istaknuti hermetičar, okultista, praktičar crne magije i izuzetno obrazovan čovek s briljantnim pamćenjem. Film “Arved” govori o tome dokle možemo da odemo da bismo ostvarili svoje...

 • Bota e së nesërmes

  e enjte

  28.9.23

  19:20

  Bota e së nesërmes

  Sky Captain and the World of Tomorrow (2004)

  Gwyneth Paltrow, Jude Law, Angelina Jolie. Nju Jork, vitet 1930. Një pilot dhe një gazetare, bashkojnë forcat për të zbuluar të vërtetën e sulmeve të robotëve fluturues gjigantë dhe të zhdukjeve të shkencëtarëve kudo...

 • Pa zë

  e enjte

  28.9.23

  21:10

  Pa zë

  Mute (2018)

  Alexander Skarsgård, Paul Rudd. Berlin, 2052. Pasi e dashura e tij zhduket, një banakier memec futet në botën e nëndheshme të qytetit ku takon dy kirurgë amerikanë që duket se kanë lidhje me rastin, por dyshon nëse...

 • Dolores Claiborne

  e enjte

  28.9.23

  21:36

  Dolores Claiborne

  Dolores Claiborne (1995)

  Cathy Bates, Jennifer Jason Leigh. Dy gra, të ndara nga një vdekje...të bashkuara nga një vrasje. Një reportere shkon në një qytet të vogël, ku e ëma është arrestuar për vrasjen e gruas së moshuar për të cilën punonte...

 • Shtepia jonë

  e enjte

  28.9.23

  22:35

  Shtepia jonë

  Our House (2018)

  John Ralston, Thomas Mann, Percy Hynes White Një gjeni i ri shpik aksidentalisht një pajisje që përforcon veprimtarinë paranormale brenda shtëpisë së familjes së tij.

 • Shtëpia me orën magjike

  e enjte

  28.9.23

  22:41

  Shtëpia me orën magjike

  The House with a Clock in Its Walls (2018)

  Jack Black, Cate Blanchett. Bazuar në klasikun e dashur për fëmijë të John Bellairs. Pas vdekjes së prindërve, 10-vjeçari Lewis shkon të jetojë me xhaxhain në një shtëpi të vjetër, me një tingull misterioz tik-taku,...

 • Hiperkubi

  e enjte

  28.9.23

  23:10

  Hiperkubi

  Cube²: Hypercube (2002)

  Tetë të panjohur, zgjohen brenda një dhome në formë kubi, pa asnjë ide se si kanë arritur aty, por shumë shpejt zbulojnë se ndodhen në një dimension tjetër të mbushur plot kurthe vdekjeprurës nga ku ndoshta s'do të...

 • Shanghai

  e premte

  29.9.23

  00:00

  Shanghai

  Shanghai (2010)

  Me John Cusack. Katër muaj pas sulmit në Perl Harbor, Paul - një marins amerikan, niset drejt Shangait, për te takuar një mik. Kur mbërrin atje, merr vesh se atë e kanë vrarë dhe ai nis të hetojë mbi shkaqet e vdekjes...

 • Mëkatarja

  e premte

  29.9.23

  00:15

  Mëkatarja

  The Unholy (2021)

  Bazuar në romanin klasik gotik nga mjeshtri i zhanrit horror, James Herbert. Alice, një vajzë me dëmtim të dëgjimit, është në gjendje të dëgjojë, të flasë dhe madje të shërojë të sëmurët, pas vizionit të Virgjëreshës...

 • Mes botësh

  e premte

  29.9.23

  00:45

  Mes botësh

  Between Worlds (2018)

  Nicolas Cage. Një burrë i rrënuar nga vdekja e bashkëshortes dhe vajzës së tij, bashkohet në përpjekjen e dëshpëruar të një gruaje me aftësi psikike, për të shpëtuar shpirtin e humbur të vajzës së saj.

 • Fushat londineze

  e premte

  29.9.23

  02:15

  Fushat londineze

  London Fields (2018)

  Billy Bob Thornton, Amber Heard. Bazuar ne romanin me te njejtin titull te Martin Amis. Pasi nje femer fatale parashikon vdekjen e saj, josh ne menyre te perllogaritur tre burra, nje prej te cileve, a

 • Lu

  e premte

  29.9.23

  02:45

  Lu

  Lou (2022)

  Fituesja e çmimit Oskar Allison Janney. Një vajzë e re rrëmbehet. Nëna e saj, pa asnjë mundësi tjetër, bashkohet me fqinjën e moshuar dhe misterioze, për të ndjekur rrëmbyesin. Kërkimi plot sfida, mes stuhisë, në një...

 • The Big Empty

  e premte

  29.9.23

  04:25

  The Big Empty

  The Big Empty (2003)

  Would be-Hollywood actor John Person always considered his bizarre neighbor Neely a conspiracy theory nut-case. Still he accepts a simple task to wipe out his over $27,000 debt: delivering a blue suitcase to some...

Emri « 1 2 3 4 5 6 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.