FILMA

 • Kodi i Da Vinçit

  e shtunë

  1.10.22

  16:50

  Kodi i Da Vinçit

  The Da Vinci Code (2006)

  Tom Hanks, Audrey Tautou. Eksperti i simbologjise fetare dr. Robert Langdon-i thirret në Luver nga kapiteni Fache. Emri i tij u gjet në axhenden e drejtorit të Muzeut të famshëm, i vrarë barbarisht pranë Xhokondes së...

 • Film artistik

  e diel

  2.10.22

  03:40

  Film artistik

 • Pa drejtim

  e diel

  2.10.22

  05:10

  Pa drejtim

  Rudderless (2014)

  Billy Crudup, Anton Yelchin. I rrënuar nga vdekja e të birit, një njeri i kalon ditët në varkë duke mbuluar dhimbjen me alkool. Por kur zbulon një kuti me regjistrime këngësh të krijuara dhe kënduara nga djali,...

 • Film artistik

  e diel

  2.10.22

  15:30

  Film artistik

 • Film artistik

  e hënë

  3.10.22

  00:30

  Film artistik

 • Plani i fluturimit

  e hënë

  3.10.22

  05:10

  Plani i fluturimit

  Flightplan (2005)

  Jodie Foster, Peter Sarsgaard. Një nënë në zi gjendet në një pozitë të tmerrshme, duke vënë në dyshim edhe gjendjen e saj mendore, kur e bija zhduket në mes të një fluturimi dhe askush nuk pohon ta ketë parë mbi atë...

 • Film artistik

  e martë

  4.10.22

  20:30

  Film artistik

 • Film artistik

  e mërkurë

  5.10.22

  20:30

  Film artistik

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.