FILMA Faqja 1

 • FILM

  e diel

  1.10.23

  23:21

  FILM

 • Film Artistik

  e diel

  1.10.23

  23:35

  Film Artistik

 • Familja ime

  e hënë

  2.10.23

  00:40

  Familja ime

  Familja Ime (1987)

  Teto Kalina mbetet vetëm pas vdekjes së të shoqit. Nipi ka detyrë të kujdeset për të. Së bashku me rregullat e ngurta, ajo sjell në shtëpinë e re traditat dhe zakonet e vjetra që bien ndesh me jetën e familjes së re.

 • Film Artistik

  e hënë

  2.10.23

  02:00

  Film Artistik

 • The mysteries of Saqqara

  e hënë

  2.10.23

  04:50

  The mysteries of Saqqara

  Në bregun e majtë të lumit Nil gjendet varreza më antike dhe më e madhe e vendit: Saqqara. Qyteti i hyjnisë funerale të Memphis dhe një nga kryeqytetet e Egjiptit të lashtë është gjithashtu shtëpia e një prej grave të...

 • Familja ime

  e hënë

  2.10.23

  11:15

  Familja ime

  Familja Ime (1987)

  Teto Kalina mbetet vetëm pas vdekjes së të shoqit. Nipi ka detyrë të kujdeset për të. Së bashku me rregullat e ngurta, ajo sjell në shtëpinë e re traditat dhe zakonet e vjetra që bien ndesh me jetën e familjes së re.

 • Film Artistik

  e hënë

  2.10.23

  23:35

  Film Artistik

 • Film Artistik

  e martë

  3.10.23

  02:00

  Film Artistik

 • Film Artistik

  e martë

  3.10.23

  23:35

  Film Artistik

 • Film Artistik

  e mërkurë

  4.10.23

  02:00

  Film Artistik

 • Film Artistik

  e mërkurë

  4.10.23

  23:35

  Film Artistik

 • Film Artistik

  e enjte

  5.10.23

  02:00

  Film Artistik

 • Film Artistik

  e enjte

  5.10.23

  23:35

  Film Artistik

 • Film Artistik

  e premte

  6.10.23

  02:00

  Film Artistik

 • Film Artistik

  e premte

  6.10.23

  23:10

  Film Artistik

Emri « 1 2 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.