FILMA Faqja 1

 • Vrasje Në Missouri

  e mërkurë

  17.8.22

  21:50

  Vrasje Në Missouri

  Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (2017)

  Një nënë në përpjekje për të gjetur vrasësin e vajzës së saj fillon të përdorë të gjitha mënyrat për të zbuluar të vërtetën, duke u përballur edhe me ligjin.

 • Zhdukje masive

  e mërkurë

  17.8.22

  21:56

  Zhdukje masive

  Mass Extinction: Life at the Brink (2014)

  Ka ndodhur të paktën 5 herë në historinë e planetit tonë: Zhdukje masive bimësh edhe kafshësh, në një cast. Po cfarë i shkaktoi këto fatkeqësi? C'mund të na thonë ato për fatin e të ardhmes tonë? A jemi në prag të një...

 • MË QUAJNË ENDE TRINITI

  e mërkurë

  17.8.22

  22:00

  MË QUAJNË ENDE TRINITI

  Continuavano a chiamarlo Trinità (1971)

  Bambino përpiqet të mësojë vëllain e tij Triniti si të bëhet një i jashtëligjshëm, por të dy përfundojnë duke shpëtuar një familje pioniere dhe duke prishur një xhiro armësh të jashtligjshme.

 • Bota e Nëndheshme

  e mërkurë

  17.8.22

  22:00

  Bota e Nëndheshme

  Underworld (2003)

  Vampirët dhe gjysmë ujqërit kanë qenë armiq të betuar për qindra vjet me radhë. Në një vend shumë gotik, ky konflikt merr një kthesë të papritur dhe vdekjeprurëse. Selene, një vampire shumë e bukur luftëtare zbulon...

 • London

  e mërkurë

  17.8.22

  22:00

  London

  London (2005)

  In New York, the drug-addicted Syd is consumed by drink and drugs - missing his girlfriend London, who broke up with him six months ago after a two-year relationship. When Syd finds that London's friends throw a going...

 • Look Me Over: Liberace

  e mërkurë

  17.8.22

  22:05

  Look Me Over: Liberace

  Look me over - Liberace (2021)

  He was an icon, flamboyant pianist, egomaniac, showman par excellence: Liberace - the King of Bling, led his life in the fast lanes between Hollywood, Las Vegas and Palm Springs. In the middle of the Californian...

 • Shitësi

  e mërkurë

  17.8.22

  22:05

  Shitësi

  Ndërsa të dy morën pjesë në produksionin e "Vdekja e një Shitësi", gruaja e një mësuesi sulmohet në shtëpinë e saj të re, dhe ai vendos të gjejë autorin e traumatizimit të gruas së tij.

 • Lumi që nuk shteron

  e mërkurë

  17.8.22

  22:15

  Lumi që nuk shteron

  Lumi që nuk shteron (1989)

  Lufta e Dytë Botërore. Në Shqipërinë e jugut disa njerëz qëllohen nga nazistët. Një djalë 1 vjeçar mbijeton në krahët e nënës së tij të vrarë. Tre partizanë dhe tre gra nga fshati mundohen të shpëtojnë jetën e...

 • Watch the Sunset

  e mërkurë

  17.8.22

  22:25

  Watch the Sunset

  Watch the Sunset (2017)

  In a single afternoon a man comes to grips with the power of his past when his estranged family becomes tangled in its web.

 • Berkli

  e mërkurë

  17.8.22

  22:25

  Berkli

  Berkeley (2005)

  "Punim e Famë: Konflikt në Shtëpi" shënon mbarim i kësaj trilogjisë epike, hulumtimeve të sekreteve të errëta të historisë amerikane. Në shtet që temelohet në liri religjioze, Mormonët e parë ishin rrahur, lëvizur nga...

 • Armagedon

  e mërkurë

  17.8.22

  22:25

  Armagedon

  Armageddon (1998)

  Michael Bay ne kete film 150 milione dollaresh sjell ne skene nje film triller, lidhur me nje asteroid i cili eshte ne kurs perplasjeje me Token, duke nxitur nje plan per ta ndare asteroidin ne dy pjese perpara se ai...

 • Shpejtesi dhe hakmarrje

  e mërkurë

  17.8.22

  22:30

  Shpejtesi dhe hakmarrje

  Need for Speed (2014)

  Tobi Marshall një mekanik në vështirësi financiare adhuron garat e shpejtësisë me makina .Ish ortaku i tij Dino Bruster i ngre kurth dhe Marshallin e dënojnë padrejtësisht. Menjëherë pas lirimit i shoqëruar nga miqtë...

 • Unidentified

  e mërkurë

  17.8.22

  22:30

  Unidentified

  Neidentificat (2020)

  The story of a hot-headed cop who grows fixated on cracking open a case of arson that left two women dead. Determined to pin the blame on a young Romani man, he begins to lose control, driven by racist reflexes rather...

 • Hawaiian: The Legend of Eddie Aikau

  e mërkurë

  17.8.22

  22:30

  Hawaiian: The Legend of Eddie Aikau

  30 for 30: Hawaiian: The Legend of Eddie Aikau (2013)

  Hawaiian: The Legend of Eddie Aikau chronicles the remarkable life and times of the late Eddie Aikau, the legendary Hawaiian big wave surfer, pioneering lifeguard and ultimately doomed crew member of the Polynesian...

 • FILM ARTISTIK - PREMIERA

  e mërkurë

  17.8.22

  22:30

  FILM ARTISTIK - PREMIERA

Emri « 1 2 3 ... 104 105 106 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.