FILMA

 • Film Artistik

  e mërkurë

  6.7.22

  20:30

  Film Artistik

 • Film

  e mërkurë

  6.7.22

  23:00

  Film

 • Film Artistik

  e enjte

  7.7.22

  00:30

  Film Artistik

 • Film

  e premte

  8.7.22

  21:00

  Film

 • Qielli i Tetorit

  e diel

  10.7.22

  05:10

  Qielli i Tetorit

  October Sky (1999)

  Për të gjithë ajo ishte një dritë në qiell. Por për Homer Hikam ajo ishte e ardhmja, ndoshta një rrugëdalje. Historia e vërtetë e një djali që rrezikoi gjithcka për një ëndërr.

 • Film

  e diel

  10.7.22

  17:30

  Film

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.