FILMA

 • Çikago

  e hënë

  23.5.22

  12:00

  Çikago

  Chicago (2002)

  Shija e tundimit, aroma e korrupsionit, gjera qe tejkalojne imagjinaten gjate nje nate ne Cikago. Vilma dhe Roksi, te dyja te denuara me vdekje pasi kane kryer vrasje. Te dyja ne kerkim te fames per te jetuar.

 • Në një lagje të Nju Jorkut

  e hënë

  23.5.22

  16:05

  Në një lagje të Nju Jorkut

  In the Heights (2021)

  Usnavi, djali i dy emigrantëve Domenikanë në Nju Jork, është në dilemë: të mbyll dyqanin që zotëron dhe të rikthehet në Republikën Domenikane për të hapur një lokal buzë detit apo të qëndrojë në Nju Jork.

 • Popstar: Asgjë s'na ndal

  e martë

  24.5.22

  01:30

  Popstar: Asgjë s'na ndal

  Popstar: Never Stop Never Stopping (2016)

  Pasi kupton që albumi i tij i parë që ka publikuar vetëm nuk është aspak i suksesshëm, një ish pjestar i një grupi të njohur muzikor, bën gjithçka për të ruajtur famën.

 • Hair

  e mërkurë

  25.5.22

  12:35

  Hair

  Hair (1979)

  This movie, based on the cult Broadway musical of the 60s, tells a story about Claude, a young man from Oklahoma who comes to New York City. There he strikes up a friendship with a group of hippies, led by Berger, and...

 • Ëndërrimtaret

  e mërkurë

  25.5.22

  17:30

  Ëndërrimtaret

  Dreamgirls (2006)

  Detroit, the early 1960s. Curtis Taylor, Jr., a car salesman, breaks into the music business with big dreams. He signs a trio of young women, the Dreamettes, gets them a job backing an R&B performer, James "Thunder"...

 • Ëndërrimtaret

  e enjte

  26.5.22

  04:30

  Ëndërrimtaret

  Dreamgirls (2006)

  Detroit, the early 1960s. Curtis Taylor, Jr., a car salesman, breaks into the music business with big dreams. He signs a trio of young women, the Dreamettes, gets them a job backing an R&B performer, James "Thunder"...

 • Barbi: Aventurë princeshash

  e enjte

  26.5.22

  14:05

  Barbi: Aventurë princeshash

  Barbie Princess Adventure (2020)

  Barbi ritkhehet në një film muzikor argëtues. Këtë herë Barbi duhet të zbulojë planet e një prici të keq, pasi ndërron vendet me një princeshë që duket ekzaktesisht si ajo...

 • Në një lagje të Nju Jorkut

  e premte

  27.5.22

  20:45

  Në një lagje të Nju Jorkut

  In the Heights (2021)

  Usnavi, djali i dy emigrantëve Domenikanë në Nju Jork, është në dilemë: të mbyll dyqanin që zotëron dhe të rikthehet në Republikën Domenikane për të hapur një lokal buzë detit apo të qëndrojë në Nju Jork.

 • Në një lagje të Nju Jorkut

  e shtunë

  28.5.22

  11:35

  Në një lagje të Nju Jorkut

  In the Heights (2021)

  Usnavi, djali i dy emigrantëve Domenikanë në Nju Jork, është në dilemë: të mbyll dyqanin që zotëron dhe të rikthehet në Republikën Domenikane për të hapur një lokal buzë detit apo të qëndrojë në Nju Jork.

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.