FILMA

 • Last Rampage

  e enjte

  26.5.22

  23:36

  Last Rampage

  Last Rampage: The Escape of Gary Tison (2017)

  The true story of the infamous prison break of Gary Tison and Randy Greenwalt from the Arizona State prison in Florence, AZ, in the summer of 1978. Gary Tison, imprisoned for murder, makes one last dash for freedom...

 • Korrieri

  e diel

  29.5.22

  05:07

  Korrieri

  Premium Rush (2012)

  Joseph Gordon-Levitt, Michael Shannon... Manhatan. Jeta e një korrieri me biçikletë, do të vihet në rrezik, pasi një polic i korruptuar është i gatshëm të bëjë gjithçka, për të shtënë në dorë porosinë e tij më të...

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.