poster

Blutadler

Blutadler (2012)

Thriller | Gjermani, Austri

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion

PëRMBLEDHJE

The murderer always follows the same pattern: According to an ancient punishment ritual of the Vikings, the "blood eagle", he literally executes his victims. So far, two women have fallen victim to the serial killer, a lawyer and a prostitute. Apart from their gruesome end, there doesn't seem to be any connection between the two. Chief Inspector Jan Fabel and his team...

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.