PËRMBLEDHJE

Roger Cobb is a Vietnam vet whose career as a horror novelist has taken a turn for the worse when his son Jimmy mysteriously disappears while visiting his aunt's house. Roger's search for Jimmy destroys his marriage and his writing career. The sudden death of his aunt brings Roger back to the house where his nightmares began. The evil zombies in the house force Roger to endure a harrowing journey into his past.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Shoku i saj më i mirë (2008)

  Sot
  image
  Kritikja cinike muzikore Mary, e cila nuk e ka marrë akoma veten nga martesa e saj e dështuar, refuzon ta hapë përsëri zemrën. Por kur ngel e bllokuar rrugës me...
 • Kohtunik (2019)

  Sot
  image
  The Judge (Mait Malmsten) is a man who represents strict rules and laws in the courtroom. However, his own personal life is an absolute mess. After the judge...
 • Misionari (2009)

  Sot
  image
  Komedi; Jean-Marie Bigard, David Strajmayster, Thiam Aïssatou; Një person që sapo ka dalë nga burgu pas dënimit që ka kryer për vjedhjen e një pasurie të madhe...
 • Moskau Einfach! (2020)

  Sot
  image
  Zurich, 1989. A dutiful policeman is tasked with gathering information on the city's left-wing theatre people. But soon he falls in love with the actress Odile,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.