poster

Wild

(2016)

Dramë, Mister | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

PëRMBLEDHJE

An anarchist young woman breaks the tacit contract with civilization and fearlessly decides on a life without hypocrisy or an obligatory safety net.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.