Fotot

Gruaja e bukurGruaja e bukurGruaja e bukurGruaja e bukurGruaja e bukurGruaja e bukurGruaja e bukurGruaja e bukurGruaja e bukurGruaja e bukurGruaja e bukurGruaja e bukurGruaja e bukurGruaja e bukurGruaja e bukurGruaja e bukur

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Nëntë muaj (1995)

  image
  Hugh Grant, Julianne Moore. Jeta e qetë e pa nderlikime e një çifti të dashuruarish do të tronditet nga një lajm i papritur: ajo është shtatzënë. Nga ky çast një...
 • Fashionably Yours (2020)

  image
  After years organising fashion in the city, Lauren decides to move home helped by Rob, who makes it his mission to show her the beauty of Seattle.
 • Dashuri në distancë (2010)

  image
  Drew Barrymore, Justin Long. Pasi bie në dashuri gjatë qëndrimit të saj të shkurtër në Nju Jork, një vajzë kaliforniane dhe i dashuri i saj, përpiqen me të gjitha...
 • Never Kiss a Man in a Christmas Sweater (2020)

  image
  Single mom Maggie is facing Christmas alone until Lucas crashes into her life and becomes an unexpected houseguest. Over the course of the holidays the two find...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.