poster

Hacker

Hacker (2019)

Aksion, Familjar | Danimarkë
Regjia: Poul Berg

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.1/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Knuckledust (2020)

  Sot
  image
  Police discover an elite fight club where they find seven underground levels, filled with the dead bodies of countless fighters. Only one man is found left alive....
 • I padiskutueshmi 3 - Shpagimi (2010)

  Sot
  image
  I burgosuri Rus Bojka, tani çalon tepër nga plaga që pësoi në fund të Undisputed 2. Jo më luftëtari i burgut që ia kishin frikën, ai ka rënë aq poshtë sa tani...
 • 300 2: Lindja e një Perandorie (2014)

  Sot
  image
  Gjenerali grek, Themistokliu, udhëheq sulmin kundër forcave pushtese persiane, që udhëhiqen nga njeriu/perëndi, Kserksi, dhe nga Artemisa, komandantja hakmarrëse...
 • Xhezon Born (2016)

  Sot
  image
  Jason Borune vazhdon të jetë në kërkim nga CIA. Çdo gjë rifillon kur një bashkëpunëtor i CIA-s arrin të zbulojë të vërtetën mbi operacionet e errëta të agjensisë....
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.