Vlerësimi: 6.9/10

PëRMBLEDHJE

Due to the fall of the Berlin Wall, a double agent is targeted by the American foreign intelligence service CIA.

Fotot

1989 - A Spy Story1989 - A Spy Story1989 - A Spy Story1989 - A Spy Story

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Me çdo kusht (2009)

  image
  Idris Elba, Beyoncé Knowles, Ali Larter. Një menaxher i suksesshëm dhe i lumtur në martesën e tij, fillon të persekutohet nga një kolege pune, duke vënë në rrezik...
 • Tradhtia (2002)

  image
  Richard Gere, Diane Lane, Oliver Martinez. Jeta bashkëshortore e një çifti njujorkez rrezikon të përfundojë në divorc kur gruaja përfshihet në një lidhje...
 • Rrëfenja e Shërbyeses (1990)

  image
  Nën një tirani distopike fetare, shumica e grave nuk mund të bëjnë fëmijë. Vajzat e reja që munden, jetojnë në skllavëri seksuale për të bërë me fëmijë familjet e...
 • Sister, Sister (1987)

  image
  Matt Rutledge is on business in the Louisiana country. He decides to stay at an old house which is a bed-and-breakfast type of place owned by two sisters,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.