Vlerësimi: 6.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 1/10

Fotot

Muzika që do shpëtojë universinMuzika që do shpëtojë universinMuzika që do shpëtojë universinMuzika që do shpëtojë universinMuzika që do shpëtojë universinMuzika që do shpëtojë universinMuzika që do shpëtojë universin

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Jeta Sekrete e Uollter Mitit (2013)

  e mërkurë
  image
  Uolter Miti është një nga punonjësit më të vjetër të revistës "Life" dhe në momentin që vendi i tij i punës bashkë me të shumë kolegëve të tij është në rrezik, ai...
 • IO: E vetme në Tokë (2019)

  e mërkurë
  image
  Një shkencëtare e re përpiqet të gjejë një mënyrë për të shpëtuar Tokën, por ndërkohë ajo ndesh një burrë që do të kapë anijen e fundit që largohet nga planeti.
 • Hajdi (2015)

  Sot
  image
  E shumëdashura Haidi vjen në ekranin e madh! Me më shumë se 50 milion libra të shitura në mbarë botën dhe të përkthyera në më shumë se 50 gjuhë, Haidi është...
 • Liza dhe Piter Pani (2020)

  Sot
  image
  Kur vëllai i tyre i madh vdes, Peter dhe Alice përpiqen të shpëtojnë prindërit e tyre nga dëshpërimi, derisa ata detyrohen të zgjedhin midis shtëpisë dhe...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.