Vlerësimi: 6.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.3/10
(12 Voto)

Fotot

Rripi i kuqRripi i kuqRripi i kuqRripi i kuqRripi i kuqRripi i kuqRripi i kuqRripi i kuqRripi i kuq

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ferri i vitit '63. (2009)

  image
  Kur kushtet janë të mira, në veri të Hollandës mbahet garë e famshme e patinatorëve. Rruga e gjatë 200 km duhet të kalohet deri mesnatë, e secili që mbaron garën...
 • Vajza të shpejta (2012)

  image
  Shania dhe Lisa jan ë dy atlete, kundërshtare me njëra-tjetrën ne garat lokale. Por kur vjen puna për të konkurar ne Kampionatin Botëror si një skuadër, vajzat do...
 • Believe (2013)

  image
  Set in 1984 and inspired by true events, 'Believe' is a funny and touching fictional tale about the legendary Manchester United football manager Sir Matt Busby,...
 • I padiskutueshmi IV:Bojka (2016)

  image
  Ndërsa është rikthyer në ring për të fituar titullin e madh, një aksident gjatë një ndeshje e bën Bojkën të vëre në pikëpyetje gjithçka për të cilën ka luftuar...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.