Fotot

Jeta e Jashtëzakonshme e David KoperfilditJeta e Jashtëzakonshme e David KoperfilditJeta e Jashtëzakonshme e David KoperfilditJeta e Jashtëzakonshme e David KoperfilditJeta e Jashtëzakonshme e David Koperfildit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Eksperti i Kuzhinës (1976)

  e martë
  image
  Charles Duchemin një gustator i njohur dhe botues i një guide të famshme për restorantet, po zhvillon një luftë kundër sipërmarrësit të ushqimit të shpejtë "Tri-...
 • Nuk ka si shtëpia (2010)

  e martë
  image
  Për të shijuar pensionin e tij, një baba merr masa drastike për djemtë e tij 20 vjeçarë në mënyrë që ata ti bëjnë ballë jetës dhe të jenë të aftë të përballen me...
 • Days of the Bagnold Summer (2019)

  Sot
  image
  The Inbetweeners star Simon Bird's directorial debut is a funny, charming and wince-inducingly accurate adaptation of Joff Winterhart's graphic novel, with a...
 • Secret Agent (1936)

  Sot
  image
  During the first world war, novelist Edgar Brodie is sent to Switzerland by the Intelligence Service. He has to kill a German agent. During the mission he meets a...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.