poster

Spongebob - Filmi

The SpongeBob SquarePants Movie (2004)

Animacion, Aventurë, Komedi, Familjar, Fantazi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Vlerësimi: 7.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.92/10
(13 Voto)

PËRMBLEDHJE

Pasi vidhet kurora e mbretit Neptun, SpongeBob dhe Patrick shkojnë në një kërkim në 6 ditë për ta kthyer kurorën e tij. Gjatë rrugës SpongeBob dhe Patrick mposhtin shumë keqbërës dhe shumë telashe të tjera i presin ata. A do të munden ata t'ia dalin që ta shpëtojnë z. Krabs me kohën e limituar gjashtë-ditësh?

Fotot

Spongebob - FilmiSpongebob - FilmiSpongebob - FilmiSpongebob - FilmiSpongebob - FilmiSpongebob - FilmiSpongebob - FilmiSpongebob - FilmiSpongebob - FilmiSpongebob - FilmiSpongebob - FilmiFoto: RTL / © 2004 PARAMOUNT PICTURES and VIACOM INTERNATIONAL INC.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Klifordi, qeni i kuq gjigant (2021)

  image
  Dashuria e madhe e një vajze të vogël për këlyshin e saj të quajtur Clifford bën që qeni të zmadhohet tej mase shumë.
 • Dhelpra agjente (2014)

  image
  Super Spiunia, Dhelpra Agjente, shkon ne Qytetin Karrotë me një mision të rëndësishëm. Por gjërat ndërlikohen, kur lepurushët e ngatërrojnë atë, me një kushuri të...
 • Pertej Gardhit 2006 (2006)

  image
  Në një pyll të mrekullueshëm, jeton një komunitet i vogël kafshësh, që u druhet shumë njerëzve. Por një mëngjes, ata shohin se pranë pyllit është ngritur një...
 • Asterix and Caesar (1985)

  image
  Obelix falls for a new arrival in his home village in Gaul, but is heartbroken when her true love arrives to visit her. However, the lovers are kidnapped by...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.