poster

The Wrong Boy Next Door

The Wrong Boy Next Door (2019)

Triller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Vlerësimi: 4.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.5/10
(4 Voto)

PËRMBLEDHJE

After troubled teen Katie is sentenced to house arrest, she falls for an attractive young man named John who has just moved in next door. While their affair seems harmless at first, Katie becomes increasingly convinced that there's more than meets the eye with John.

Fotot

The Wrong Boy Next DoorThe Wrong Boy Next DoorThe Wrong Boy Next DoorThe Wrong Boy Next DoorThe Wrong Boy Next DoorThe Wrong Boy Next DoorThe Wrong Boy Next DoorThe Wrong Boy Next Door

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Sordo (2019)

  Sot
  image
  October, 1944. In a Spain of poverty, hunger, hate and blood after General Franco won the Spanish Civil War five years ago, the rebel revolutionaries against...
 • Planet Terror (2007)

  Sot
  image
  After an experimental bio-nerve gas is accidentally released at a remote U.S. military base in Texas, those exposed to the gas turn into flesh-eating, mutating...
 • Xhekpot (2011)

  Sot
  image
  Aksioni i filmit është vendosur në krahinën midis Norvegjisë dhe Suedisë, ku takojmë një grup burrash të fëlliqur; Oscar-in, Thor-in, Billy-in dhe Tresko-n...
 • Zhdukje per 60 sekonda (2000)

  Sot
  image
  Një hajdut makinash kishte 6 vjet jashtë biznesit por detyrohet të rikthehet me një kryeveper. 50 makina për vetëm 3 ditë ose jeta e vëllait të tij do të marrë fund.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.