poster

Tenet

Tenet (2020)

Aksion, Thriller, Fantashkencë | Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Vlerësimi: 7.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.08/10
(12 Voto)

Fotot

TenetTenetTenetTenetTenetTenetTenetTenetTenetTenetTenet

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Pushtimi i alieneve (1998)

  image
  Pasi Zein Ziminski gjendet i vdekur, pesë persona marrin disa zarfe me detajet e një pushtimi jashtëtokësor. Në këtë grup prej pesë vetash përfshihen tre...
 • Planeti i majmunëve (2001)

  image
  Mark Wahlberg, Helena Bonham Carter, Tim Roth. Një astronaut përplaset në një planet misterioz, ku majmunë me inteligjencë njerëzore, qeverisin me dorë të hekurt...
 • Alienët 2 (1986)

  image
  Me regji të James Cameron. 57 vjet pas mbijetimit të një sulmi apokaliptik në hapësirë nga krijesa jashtëtokësore, Oficerja Ripley zgjohet nga gjumi i thellë...
 • Luftanija (2012)

  image
  Taylor Kitsch, Brooklyn Decker, Liam Neeson. Bazuar ne lojën mjaft popullore të betejave në det. Një flotë ndërkombëtare në mision trajnimi, zbulon disa qënie...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.