Fotot

Tenet

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Mashtrimet e Loganit (2017)

  Sot
  image
  Në përpjekje për të ndryshuar fatin e keq të familjes, vëllezërit Xhimi dhe Klajd Logan, përpiqen të realizojnë një grabitje spektakolare gjatë një gare të...
 • MIB - Rikthimi (2019)

  Sot
  image
  "The Men in Black" e kanë mbrojtur gjithmonë Tokën nga llumi i universit. Në këtë aventurë të re, ata do të përballen me kërcënimin më të madh deri më sot: një...
 • Gruaja e Mrekullive 1984 (2020)

  Sot
  image
  Megjithëse me fuqitë e saj të plota, Wonder Woman mban një profil të ulët duke kryer veprime heroike në mënyrë të fshehtë. Por papritmas, asaj do ti do të duhet...
 • Bregu i nxehur (1997)

  Sot
  image
  Tommy Lee Jones, Anne Heche. Në botë ka mbi 1500 vullkane aktivë për të cilët jemi në dijeni dhe të paktën një, për të cilin nuk dime gjë. Pikërisht ky kërcënon...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.