PËRMBLEDHJE

Skenaristi:
Kamermani: Dušan Vugrinec
Redaktori i Filmit: Dubravko Prugovečki

Fotot

Oružja OlujeOružja OlujeOružja Oluje

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.