Fotot

Evakuimi

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Rrethim Amerikan (2021)

  image
  Timothy V. Murphy, Bruce Willis. Një ish-oficer nga Nju Jorku, që tashmë është sherifi i një qyteti të vogël rural, di sekretet e të gjithë banorëve të pasur. Kur...
 • Vrasje gjakftohtë (2019)

  image
  Jean Reno. Një vrasës legjender tëriqet në qetësinë e një shtëpie të izoluar buzë liqenit. Takimi rastësor me një grua dhe serkreti që ajo fsheh, mund ta...
 • Sulm në Londër (2016)

  image
  Kthehet trupëroja e njohur Mike Banning, edhe njëherë i përfshirë në një sulm terrorist.
 • Rekruti (2003)

  image
  Al Pacino, Colin Farell. Një rekruti të ri të CIA-s i kërkohet nga partneri i tij ta ndihmojë në gjetjen e një spiuni në Agjenci. Tani James mund të mbështetet...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.